سوکی جون

...تا اطلاع ثانوی...

بیوگرافی

می خوام امروز خلاصه فیلم تو زیبایی را + عکسای بازیگراش رو براتون بذارم.

خلاصه اش درباره یک گروه موسیقی مشهور به اسم A.N.JELL  هست که تصمیم داره یک عضو جدید به اسم گومی نام به گروه اش اضافه کنه دست بر قضا این آقای گومی نام یه خواهر دوقلو به اسم گومی نیو  داره که به عنوان راهبه توی یک کلیسا کار میکنه وتصمیم داره که به رم بره ولی برحسب یک اتفاق مشکلی برای گومی نام به وجود میاد که از این اتفاق فقط مدیر برنامه های  A.N.JELL خبر داره و به ناچار مجبور میشه که به خواهر گومی نام پیشنهاد بده که فقط به مدت یک ماه بدون اینکه هیچ کدوم از اعضای گروه باخبر بشن بیاد توی گروه

خب حالا میریم برای معرفی اعضای گروه:

هوانگ تاکیونگ(رئیس و لیدرگروه که خیلی بداخلاق و مغرور و سرده در ظاهر یه پسر خوشتیپ و بدون عیب و نقطه ضفصه ولی دچار شب کوریه و به غذاهای دریایی مخصوصا میگو حساسیت شدید داره و جز اون افرادیه که از راز دختر پسرنمای فیلم باخبر میبشه و ... .)

شین وو(دست راست گروهه که از لحاظ اخلاق و روحیه و احساسات درست برخلاف تاکیونگه یه آدم مهربون که اولین نفره که میفهمه گومی نام دختره ولی اصلا به روی خودش نمیاره و همیشه به صورت غیرمستقیم به  گومی نام کمک میکنه و در طی ماجراها یه ماجرای احساسی به وجود میاد و... .)

جرمی(یک آدم خنده رو که همیشه دیگران رو شاد میکنه و تا اندازه ای هم افکار منحرفی نسبت به گومی نام داره ولی خب به مرور زمان این افکارش از بین میره و آخرین کسی که از هویت اصلی گومی نام باخبر میشه و... .)

یووهی(خرمگس معرکه که میگن همینه!!! یه دختر بازیگره که نصفه فتنه های این فیلم زیر سر اونه البته یووهی هم از ماهیت گومی نام باخبر میشه و همین باعث به وجود آمدن دردسرهای زیادی برای گومی نام میشه).

گومی نام(یه دختر ساده که توی کلیسا راهبه است و به صورت خیلی غیر منتظره وارد A.N.JELL میشه به زبون خودمونی تر از یه دنیا وارد یه دنیا دیگه میشه و خیلی هم دردسر میکشه تا به عشقش برسه و باهاش کنار بیاد ولی اینکه از بین این سه تا کدوما میشه عشقش جای سوال داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

 

حالا بریم سراغ بیوگرافیشون

نام: جانگ گیون سوک(هوانگ تاکیونگ)

 شغل:بازیگری و خوانندگی
تاریخ تولد:1987/Aug/04
 وزن:۶۳کیلوگرم
ماه تولد:شیر
قد: ۱۸۲سانتی متر
گروه خونی:A
فیلم ها:

(2009)You Are Beautiful
(2008)Beethoven Virus
(2008)Hong Gil Dong
(2006)Hwang Jin Yi
(2006)Alien Sam
(2005)Lovers In Prague
(2003)Nonstop4
(2002)Daemang
(2009)Itaewon Murder
(2008)Membrs Of The Funeral
(2008)Baby & Me
(2008)Do Re Mi Fa So La Si
(2007)Going Crazy Waiting
(2007)Happy Life
(2007)The Longest 24 Month
(2006)1Missed Call Final
جانگ گیون سوک نقش اول داستان ما متولد سال ۱۹۸۷ هستش که بزرگترین بازیگر بین فرشته های داستان بود.جانگ خواننده ای فوق العاده است که در سریال های بی نظیری مثل ویروس بتهون و فیلم دو ر می فا سل لا سی هنر موسیقیایشو به نمایش گذاشت.بازیگر فوق العاده ای که به خاظر بازی زیباش در سریال تو زیبایی جایزه محبوب ترین بازیگر ۲۰۰۹ رو گرفت.اگر سریال رو دیدید متوجه حرفام میشید.اینقدر زیبا شخصیت هیوک داستان رو به تصویر کشید که من محو بازیش بودم.حرکات صورتش همه و همه ستودنی بود.

 

 

 

معرفی پر غم ترین شخصیت :(شین وو)
نام:Jung Yong Hwa
(정용화)

شغل:خواننده و بازیگر
تاریخ تولد:1989/Jun/22
محل تولد: Yeoksam-dong, Gangnam-gu, Seoul, South Korea
قد:180cm
ماه تولد:سرطان
گروه خونی: A
گروه خوانندگی:C.N.Blue
جانگ یونگ  عضو گروه موزیک C.N.Blue

 اولین تجربه بازیگریشو در تو زیبایی داشت و انصافا چهره ای به یادموندنی به جا گذاشت.در پروفایل این بازیگر چیز زیادی پیدا نمیشه جز یک جایزه که به عنوان بازیگر جدید در ۲۰۰۹ برای همین سریال دریافت کرد.

 

اینم عکسای گروهشه

اخرین عضو گروه:(جرمی)
نام
:Lee Hong Ki
(이홍기)
شغل:خواننده و بازیگر
قد:178cm
وزن:60kg
گروه خونی: AB 
ماه تولد:ماهی
گروه خوانندگی:F.T.Island
فیلم ها:


(2009)You're Beautiful
(2009)Style
(2008)On Air
(2008)Unstoppable Marriage
(2005)Kkangsooni
(2005)Winter Child
(2004)Neh Sontob Kkeuteh Bichi Nama Issuh
(2002)Magic Kid Masuri
لی هونگ کی از گروه موزیک اف تی آیلند نقش جرمی داستان رو ایفا کرد.لی در کارنامه خودش سریال های زیادی چون on air و style و جایزه ستاره جدید برای همین سریال تو زیبایی رو داره.

 

 

موهاش خیییییییییلی باحاله

اینم عکسای گروهشه

 

آخرین نفرم که اصولا اضافه س و بعنوان یه خر مگس که همه رو اذیت میکنه اومده تو فیلم.اسمش یووهی هس و تو گروه After School میخونه.
Name : Uee
Real Name : Kim Yoojin
Position in Group : Sub Vocalist
Birth Date : Apr 9th 1988
Height : 173 cm
Weight : 50 kg
Blood Type : AB
Cyworld Mini Homepage :
www.cyworld.com/dldkdbwls
Fanmade Youtube Channel : UEEJACK24
Misc. Information :
• Used to be a trainee in Good Entertainment.
• Was set to debut in a group with “Yoobin” of the Wonder Girls before moving to Pledis Entertainment.
• Starred in a documentary called “Diary of Five Girls”
• Got lots of popularity when danced to Beyonce’s “Single Ladies” on SBS Star King Show with Nickhun (2PM) and MC Boom
• Had a small role in MBC’s Drama “Queen Seonduk” playing a young Mishil Saeju, a character in the drama.
• Featured in Mighty Mouth’s “Love Class” MV and performances along with 4minute Hyunah.
• Starring in MBC’s variety show We Got Married on MBC’s Sunday Night along with Park Jaejoong.
• Endorsing for Anycall Magic Hole cell phone together with Lee Minho & Kim Hyunjoong
• Endorsing for Korean alcohol Chueum Churum Soju “Cool”
• Featured in Jo Sungmo’s “Please Take Care Of Her” MV together with Yoo Seungho.
• Did a duet with Junjin titled “His and Her Situation”, also featuring Sukhee.
• Starring in SBS Drama “You’re Beautiful” as Yoo Haeyi
• Endorsing for Anycall – 4Tomorrow group project together with Gain (Brown Eyed Girls), Han Seungyeon (KARA) &Hyunah (4Minute)
• Staring in KBS Drama “Birdie Buddy” as Sung Misoo 

 

 

اینم عکسای گروهشه

یکی از زیباترین شخصیت های داستان(گومی نام):
نام:Park Shin Hye
박신혜
شغل:خواننده و مدل و بازیگر
تاریخ تولد:1990/Feb/18
محل تولد: Paju, Gyeonggi, South Korea
قد:163cm 
وزن:45kg
ماه تولد:اب ریز اکواریس
گروه خونی: A
فیلم ها:

(2009)You're Beautiful
(2008)Bicheonmu
(2007)Kimcheed Radish Cubes
(2007)Several Questions That Make Us Happy
(2007)Goong S
(2006)Tree of Heaven
(2006)Seoul 1945
(2005)Cute or Crazy
(2004)Not Alone
(2003)Stairway to Heaven
پارک شین دختر شیرین داستان ما کارشو با سریال پله ای به سوی بهشت شروع کرد و جایزه کوچیک ترین بازیگر رو از ان خودش کرد.در فیلم ها و سریال های زیادی چون درخت بهشتی و قصر۲ به ایفای نقش پرداخت و به راستی چهره های ماندگاری از خودش بر جای گذاشت و سرانجام در ۲۰۰۹ جایزه بهترین بازیگر جدید رو از ان خودش کرد.بازیگر شیرینی که بازیش در سریال تو زیبایی واقعا ماندگار بود.

 

اینم چندتا عکس باحال از فیلم زیبای تو زیبایی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اینم چندتا عکس ناناز از گومی نام (پارک شیون ها) و تاکیونگ( سوکی جون)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این عکسا هم مربوط به یه کنسرته که بعد از تموم شدن فیلم در مقابل پانزده هزارتا از طرفدارای واقعیشون اجرا کردند.

 

 

 

 

 

 

 لطفا درباره اینکه کدومیک از بازیگرای این فیلم جذابترند و نظرتون رو جلب کردن حتما نظر بدین

                              

                         تصاویر زیباسازی - جدا کننده پست

همونطوری که شما رفقای گلم خبر دارین توی این وبلاگ تصمیم داریم هرچی که درباره جانگ گیون سوک هست رو براتون بذارم از بیوگرافی وعکس گرفته تا خلاصه فیلم هاش البته اونایی رو که دیدم یا شنیدم یا خوندم و به همراه هر خبر جدیدی که ازش داشته باشم پس لطفا شما هم با نظرای داغتون دلگرم کنین تا بتون بهترین ها رو در اختیارتون قرار بدم.

  خب شعار دادن بسه!!!!!!!!!! بریم سراغ فیلم مری با ما ازدواج کن

اول یه خلاصه کلی براتون میذارم بعد هم مثل فیلم تو زیبایی سراغ معرفی شخصیتها+بیوگرافی و عکسهاشون میرم.

 

ماجرای فیلم درباره یه دختر کله شق وتا اندازه ای مستقله که با یه پدر بدهکار زندگی میکنه اسم دختر قصه مون مریه که مادرش رو توی سن 4 سالگی از دست داده. پدر مری یه دوست قدیم وخیلی خیلی پولدار داره که بعد از مدتها این رفیق خرپولش رو پیدا میکنه از قضا این آقای پولدار یه پسر به اسم جانگین داره که کارگردانه. پدر جانگین از زمانهای خیلی قدیم عاشق مادر مری بوده ولی نمیدونم چه جوری میشه که باعث آشنای پدر مری با مادر مری میشه و این باعث میشه که اونا عاشق هم بشن و بدون رضایت خونواده هاشون فرار کنن و بعدش هم با هم ازدواج کنن. راستی پدر و مادر جانگین هم از هم جدا شدن. خب تا اینجا اینا حاشیه داستان بودن حالا میریم سراغ اصل ماجرا

اصل ماجرا از این قراره که یک روز مری مجبور میشه به خاطر بدهی های پدرش تمام وسایل خونه اش رو بذار واسه حراج و به خاطر همین موضوع خیلی ناراحت بود که یکی از دوستاش به اسم سورا بهش زنگ میزنه و ازش میخواد که باهم برن ماشین سواری البته قابل توجه شما اینا سه دوستن که اسم اون یکی یادم نیست خب این سهتا باهم میرن ماشین سواری و مری هم راننده بود که ناگهان میزنه به یه آدم خب از اینجا شخصیت محبوب داستان یعنی همون سوکی جون خودمون وارد داستان میشه بله درست مری زده به موکیول(سوکی) ولی خب خوشبختانه چیزیش نشده مری چند بار ازش میپرسه که خوبه و موکیولهم فقط به یه کلمه خوبم قناعت میکنه و پا میشه میره ولی دوستای مری بهش گفتن شاید طرف بره بعدا شکایت کنه و بگه که بهش زدی و فرار کردی پس بهتره بری دنبالش و یه رضایت کتبی از ش بگیری مری هم راه میوفته دنبال موکیول و میرسه به یک کلوپ وقتی میره داخل تازه میفهمه اون بابایی رو که نزدیک بود وسط خیابون کتلت بکنه یه خوانده راکه.

طی یکسری ماجراها موکیول و مری همدیگر رو بیشتر میبینن ولی باهم اصلا صمیمی نیستن. از اون ماجرا پدر مری با پدر جانگین از قدیم قرار گذاشته بودن که بچه هاشون باهم ازدواج کنن و حالا میخواستند که این قرارشون رو عملی کنن مخصوصا اینکه پدر جانگین به خاطر شباهت زیاد مری با مادرش اونو خیلی دوست داشت و اصرار داشت به هر قیمتی که شده مری عروسش بشه ولی پدر مری که میدونست مری با این موضوع کاملا مخالف یک سند ازدواج درست کرد و باعث شد که مری به طور رسمی وقانونی زن جانگین محسوب بشه اما هم مری وهم جانگین از این موضوع راضی نبودن به خاطر همین مری با التماس های زیاد پیش موکیول اونو راضی میکنه که یه چندتا عکس با لباس عروس و داماد با هم بگیرن تا مری اونا رو به پدرش نشون بده وبگه که ازدواج کرده خب موکیول هم قبول میکنه وهمه یعنی پدر مری ، پدر جانگین و خود جانگین میفهمن که مری ازدواج کرده و اینجوری یعنی اینکه مری هم زن جانگین و هم زن موکیول!!!!!!!!!!!!!!!

از اونطرف قضیه جانگین میخواست یه فیلم بسازه به خاطر همین نیاز به سرمایه گذار داشت و پدرش بهش گفت که اگه با این قرار داد یعنی همون ازدواج با مری مخالفت نکنه توی پروژه ساخت فیلمش سرمایه گذاری میکنه و جانگین هم ناچارا قبول میکنه به خاطر همین جانگین پیشنهاد یک قرار داد 100 روزه رو میده که طی این قرار داد مری باید توی این مدت 100 روز نصف روزش رو با جانگین باشه و بقیه اش رو هم با موکیول و بعد از 100 روز انتخاب کنه که میخواد با کدومشون بمونه

حالا فکرشو بکنین مری دوباره چقد باید پیش موکیول التماس بکنه که  این قرارداد بامزه رو قبول کنه... .

ایندفعه به درخواست دوستام خلاصه بیشتری رو براتون گذاشتم

خب همه شخصیتها رو براتون معرفی کردم پس دیگه نیاز به معرفی نیست فقط یه نفر رو معرفی نکردک که همون خرمگس ماجراست بالاخره همه فیلم ها باید یه عامل دردسر ساز داشته باشن البته این یکی خیلی مشکل ساز نیست.

سوجون: دوست دختر قدیمیه موکیوله که بازیگره و قراره توی سریال جانگین بازی کنه و خیلی موکیول رو دوست داره ولی موکیول اونو به خاطر اینکه بهش شک داشت ول کرده.

دوستای گلم فقط تونستم بیوگرافی مری رو پیدا کنم در تلاش هستم که بیوگرافی بقیه رو هم پیدا کنم.

بیوگرافی جانگ گیون سوک رو هم که براتون گذاشتم.

 

اسم :문근영 / مون گیون یونگ
ملقب : گمزا ، مونگوجیوم (Gamza , Mungujeom)
شغل : بازیگر و مدل
تاریخ تولد: 1987-May-06
محل تولد : گوانگجو ، کره جنوبی
قد: 162
وزن :45 گیلو کرم
علامت ستاره : گاو
گروه خون : ب
تحصیلات : دانشگاه سونگ کیون کوان ( دیپلم ادبیات کره ای )
استعداد : رقص
سرگرمی : گوش دادن به موسیقی ، مطالعه کردن و رقصیدن

سریال
_____________________ 

مری بامن ازدواج کن با بازی جانگ گیوم سوک (KBS2, 2010)
خواهر سیندرلا (KBS2, 2010)
نقاش بادها (SBS, 2008)
Wife (KBS, 2003)
Empress Myung Sung (KBS2, 2001)
Life is Beautiful (KBS2, 2001)
Medical Center (SBS, 2000, cameo)
پاییز در قلب من (KBS2, 2000)
Potato (KBS, 1999)

فیلم _____________________

Love Me Not / I Don't Need Love (2006)
Innocent Steps (2005)
My Little Bride (2004)
A Tale of Two Sisters (2003)
Lover's Concerto (2002)
On the Way (2001)

 

 

 

 

 

حالا  عکسای سوکی توی این فیلم رو براتون میذارم

 

اینم عکس جانگین

 

اینم عکس سوجون

 

 

 

چندتا عکس باحال دیگه از فیلم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                        تصاویر زیباسازی - جدا کننده پست

 ایندفعه با یه فیلم دیگه از سوکی اومدم

.

.

.

اگه گفتین!!!!!!!!

.

.

.

.

.

.

فیلم...!!!!!

.

.

.

.

زندگی شاد

 

مشخصات فیلم کره ای زندگی شاد

ژانر: کمدی / درام

محصول سال 2007خلاصه داستان فیلم زندگی شاد

زندگی شاد در مورد چهار تا دوست صمیمی که توی دبیرستان با هم یه گروه راک راه انداخته بودن بعد بخاطر سربازی همدیگه رو ول میکنن بعد از چند سال یکی از دوستا میمیره که پسرش همون گیون سوکه، یکی از دوستا که از کارم اخراج شده تصمیم میگیره دوران قدیم رو دوباره زنده کنه و از دوستاش میخواد که دوباره تو این سن یه گروه راک راه بندازن و آرزوهاشونو دنبال کنن، واسه همین اتفاقای جالبی براشون میفته...درگیری با زن و بچه و خرج زندگی هم روش...ولی بالاخره با کمک گیون سوک همون هیون جین گروه رو راه میندازن...

 


                     تصاویر زیباسازی - جدا کننده پست
ایندفعه میریم سراغ فیلم ویرووس بتهوون
 

خلاصه داستان سریال کره ای ویروس بتهون

 Kang Gun Woo یک رهبر ارکستر 40 ساله است . او یک رهبر ارکستر خیلی صاحب نام و معروف ِ که دارای یک سابقه و شهرت خیلی بدیه، اون به عنوان کسی شناخته میشه که بی قید وبدون شرط هر چیز و هرکاری رو برای اینکه بهترین کار موسیقی رو بسازه انجام میده .به خاطر شخصیت مغرور و سرسختی که داره ،اون فکر میکنه که فقط افکار اون درست هستند ، و همین باعث میشه که اونو از داشتن رابطه خوب با اطرافیانش عاجز کنه .
اون Du Ru Mi یک ویولونیست و Kang Gun Woo رو که یک نوازنده ترومپت ِ و همنام اون هم هست ملاقات میکنه که این باهم بودن اونها باعث شکل گرفتن یک مثل عشقی میشه .

 بازيگران سريال كره اي ويروس بتهون

 

Park Shin Yang as President Han Ki-joo
Kim Jung Eun as Kang Tae-young
Lee Dong Gun as Yoon Soo-hyuk

 نکاتی در مورد سریال کره ای ویروس بتهون

 

Kim Myung Min که هنرپیشه بسیار معروفیه ( که تو هر سریالی که بازی میکنه به هرحال یه جایزه میگیره ) با این سریال بعد از مدتها مجددا بازی در سریالی رو قبول کرده . که نقش اون در این سریال شباهت زیادی به کاراکتر اون در سریال white Tower داره . داستان این سریال بر موسیقی کلاسیک تمرکز داره و ذهن رو به یاد Nodame Cantabile مانگای معروف ژاپنی میبره . نویسنده داستان ، خواهران Hong یعنی Hong Jin Ah , Hong Ja Ram بونده ، کسانیکه داستان سریالهای Taereung National Village و Over the Rainbow رو نوشته اند . کارگردان سریال Lee Jae Gyu ست ، کسیکه کارگردانی سریالهای "Damo" و "Fashion 70s رو در کارنامه اش داره . سریال تونست در بین بینندگان پایتخت ، سئول ، امتیاز 19.1% و در سراسر کشور با دریافت امتیاز 17.8% نمره قابل قبولی رو در بین بینندگان کسب کنه

4ru22o16ks سریال کره ای ویروس بتهون

 

virus سریال کره ای ویروس بتهون


 

+ نوشته شده در جمعه سی ام دی ۱۳۹۰ساعت 20:17 توسط زهرا |